Мені повідомили, що товар відправлять, а на третій робочий день, коли я сама набридала повідомленнями, повідомили, що товару нема в наявності. Безвідповідальне ставлення, кожен розраховує на якісь строки і планує подальші дії відповідно до наданої інформації. Я втратила час і подарунок до дня народження не вдалося придбати.
Наталія П.
Відмінно
Вадим П.
Відмінно
Юрий С.
Відмінно
Анатолій В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Алла Н.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Алина Б.
Відмінно
Бита хорошего качества, давольно таки тяжелая, брала в подарок, всё супер 🥰
Супер
Мені повідомили, що товар відправлять, а на третій робочий день, коли я сама набридала повідомленнями, повідомили, що товару нема в наявності. Безвідповідальне ставлення, кожен розраховує на якісь строки і планує подальші дії відповідно до наданої інформації. Я втратила час і подарунок до дня народження не вдалося придбати.
Бита хорошего качества, давольно таки тяжелая, брала в подарок, всё супер 🥰