Так і не відправили товар, обіцяли на вчора, обіцяли на сьогодні. Змушують іти до друга на День Народження з пустими руками, ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ!!! Нікому не порадив би цей магазин
Євгеній К.
Відмінно
Вероника П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Неля Б.
Відмінно
Дякую за посылочку, дуже швидко надійшло! Все сподобалося )
Світлана К.
Погано
Зробила замовлення, менеджер був ввічливий. Але відправили не на те відділення і навіть не попередили. Дізналась я про це вже тоді, коли пішла на пошту, а посилки там не виявилося. Після того, як я написала їм про це, не запропонували жодних варіантів для виправлення ситуації. Просто впали на мороз.
Так і не відправили товар, обіцяли на вчора, обіцяли на сьогодні. Змушують іти до друга на День Народження з пустими руками, ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ!!! Нікому не порадив би цей магазин
Дякую за посылочку, дуже швидко надійшло! Все сподобалося )
Зробила замовлення, менеджер був ввічливий. Але відправили не на те відділення і навіть не попередили. Дізналась я про це вже тоді, коли пішла на пошту, а посилки там не виявилося. Після того, як я написала їм про це, не запропонували жодних варіантів для виправлення ситуації. Просто впали на мороз.