Мені повідомили, що товар відправлять, а на третій робочий день, коли я сама набридала повідомленнями, повідомили, що товару нема в наявності. Безвідповідальне ставлення, кожен розраховує на якісь строки і планує подальші дії відповідно до наданої інформації. Я втратила час і подарунок до дня народження не вдалося придбати.
Наталія П.
Отлично
Вадим П.
Отлично
Юрий С.
Отлично
Анатолій В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Алла Н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Алина Б.
Отлично
Бита хорошего качества, давольно таки тяжелая, брала в подарок, всё супер 🥰
Супер
Мені повідомили, що товар відправлять, а на третій робочий день, коли я сама набридала повідомленнями, повідомили, що товару нема в наявності. Безвідповідальне ставлення, кожен розраховує на якісь строки і планує подальші дії відповідно до наданої інформації. Я втратила час і подарунок до дня народження не вдалося придбати.
Бита хорошего качества, давольно таки тяжелая, брала в подарок, всё супер 🥰